• De beste natuurlijke voeding en andere leuke toebehoren:

  • –14 OKTOBER CAVIA-CAFE!!–
    Woensdagavond 19.30-20.30  en zaterdagochtend 10.00-12.00 cavia-pedicure-uurtje: om nageltjes te laten knippen of als je natuurlijke voeding wilt inslaan
    Zaterdag 23 september 14.00-16.00: workshop hondenspeelgoed en -puzzels maken
    zaterdag 28 oktober 13.00-15.00: Workshop Het fenomeen dat cavia heet
    zaterdag 28 oktober 15.00-17.00: Workshop Sloopspeelgoed maken voor cavia’s en konijnen – -HALLOWEEN-EDITIE!!- –
    zaterdag in november 14.30-16.30: Workshop Kruidenmixen maken voor cavia’s en konijnen

    Meer info

Wiebel en Wokkel

Wat een lekker stel he! Deze twee jongemannen van ruim een halfjaar oud zijn apart van elkaar naar de opvang gebracht. Wiebel (borstel) is met zijn voormalige maatje gebracht omdat ze niet goed met elkaar overweg zouden kunnen. Dat lag met name aan zijn maatje, Wiebel is wat makkelijker in de omgang met andere cavia’s. 

Wokkel (gladharig) is gebracht omdat er in een dierenwinkel werd gezegd dat drie mannen prima ging in een gewone kooi. Helaas gaan mannetjes verreweg het beste in koppeltjes en dat bleek ook bij het trio waar hij in zat: hij werd volledig ondergesneeuwd en mocht niets meer. 

Daarom hebben we geprobeerd of het klikte tussen deze twee puberale kereltjes. En na wat stoerdoenerij ging het inderdaad prima! Ze willen nog wel eens aan elkaar laten zien hoe stoer ze wel niet zijn, maar dat gaat niet op een onvriendelijke manier. 

Toch willen we dat deze mannen geplaatst worden in een ruimer hok, een kooi van bijvoorbeeld twee verdiepingen, of in een wat grotere ren. Gewoon voor de zekerheid. 

Beiden zijn in het begin wat verlegen in het begin, maar eenmaal in de hand valt het allemaal best wel mee en zijn ze gewoon aaibaar. 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *