
Wat een leuk trio! Deze meiden zijn afkomstig uit oepsnesten. De twee creme-cavia’s zijn ongeveer 3 maanden oud, Jinthe (midden) is een maandje of 5. Ze zijn niet alleen een lust voor het oog zo samen, ze zijn ook nog eens kei leuk, “tam”, energiek en kunnen het onderling ook aardig goed vinden. Te mooi om waar te zijn? Kom gerust eens kennis maken!
Wat voor plekje zoeken we voor dit trio?
- Ruimte: minstens 1,60 zo met z’n drietjes, maar meer mag altijd zodat ze heerlijk kunnen rennen!
- Aaibaarheid: ze zijn gezellig op schoot, niet al te bang, maar wel ook lekker nieuwsgierig en druk. Dus geen saaie schootcavia’s 🙂
- Extra verzorging: Jikke en Janny hebben op hun achterste wat langere plukken, die misschien soms wat bijgeknipt moeten worden. Echt langharig zijn ze niet.
- Maatje(s): ze hoeven zeker niet bij andere cavia’s, maar ze mogen ook verhuizen naar een knappe castraat of in een grotere damesgroep.